Vita Omnia - Váš specialista na pojištění

Chcete mít správně vyřešeno veškeré vaše pojištění? Pak jsme pro Vás tou správnou volbou. Naši specialisti denně vybírají ty nejlepší produkty v oblasti pojištění na trhu a vy si tak můžete být jisti, že je o Vás dobře postaráno.

Kontaktujte nás

KDO JSME

Jsme mladý a dynamický kolektiv poradců specializující se na životní a neživotní pojištění. Velmi dobře se vyznáme v pojistných podmínkách jednotlivých produktů a tak dokážeme vytvořit ideální skladbu produktů i pro toho nejnáročnějšího klienta.

INVESTICE

Nechcete, aby Vám ležela hromada peněz na účtu, kde je postupně znehodnocuje inflace? Poradíme Vám, co s nimy udělat a jak je rozdělit, tak aby pracovaly a generovaly Vám další peníze.

Povinné a havarijní pojištění

Postaráme se o to, aby Vaše auto bylo pojištěno přesně podle Vašich představ a za co nejnižší cenu. V návaznosti na to, Vám každý rok pojistku přepočítáme a následně Vás kontaktujeme s cenou, na kterou se dokážeme aktuálně dostat.

majetek

Výhodné pojištění majetku, které Vám každý bude závidět. Ale co je možná důležitější – každý rok Vám ho stejně jako auto přepočítáme, abyste neplatili více, než za dané služby musíte.

hypotéky

Plánujete vlastní bydlení? Zařídíme Vám nabídku hypotečního úvěru s VIP úrokovou sazbou. Nabídka bude šitá na míru přímo pro Vás.

Hlášení pojistných událostí

Jako bonus k našim službám za Vás hlásíme pojistné události. Někdy slovíčkaření může být rozdílem mezi uznaným a neuznaným nárokem na plnění. Člověk, který řeší pojistnou událost poprvé v životě většinou nepřemýšlí nad slovy, které použije.

My jsme v tomto mnohem zběhlejší, tudíž se nemusíte bát.

Dokrytí příjmů

Pracujete? Marodíte? Postaráme se o to, aby Vám na účet chodily pořád stejné peníze ať už do práce chodíte nebo ne.

Finanční plánování

Vypracujeme Vám finanční plán šitý na míru, díky kterému dosáhnete finanční nezávislosti, vytvoříte si pasivní příjem, nebo si jen naspoříte peníze pro pěkné stáří.

Jedná se o prémiovou službu, která stojí 10 000Kč.

kontaktní formulář

Adresa:
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01

IČO: 08290300

Tel.: +420 778 493 306

E-mail: jzikmund@vitaomnia.cz